Česky | English | Deutsch | Polski | По-русски | 中文 | 한국어 | Hrvatski | Türkie | ไทย |
FAKUMA 2017 - pozvánka na expozici ITC

Vážení obchodní přátelé, zveme vás k návštěvě naší expozice na mezinárodním veletrhu FAKUMA 2017, který se uskuteční v termínu 17.10. - 21.10.2017 v Německém Friedrichshafenu. Naleznete nás v hale A6, stánek A6-6315. Budeme se těšit na vaši návštěvu. Bližší informace poskytne Ing. Eva Pobudová, tel: 577601379, e-mail: epobudova@itczlin.cz. Profil ITC zde

testování Hydraulických brzdových hadic dle normy SAE J1401

Institut pro testování a certifikaci a.s. nabízí prostřednictvím fyzikální zkušebny ITC službu pro automotive "testování Hydraulických brzdových hadic dle normy SAE J1401" a to v plném rozsahu této normy. Pro bližší informace prosím kontaktujte pracovníka fyzikální laboratoře ITC pana Ing. Radka Matějku, rmatejka@itczlin.cz

nové Osvědčení o autorizaci podle zákona 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví

Zkušební laboratoř Divize zkušebnictví (AZL 1004) bylo vydáno nové Osvědčení o autorizaci podle zákona 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. Předmětem reautorizace byl Set D3 - Odběr a vyšetření zdravotní nezávadnosti výrobků přicházejících do styku s potravinami a pokrmy. Platnost osvědčení je do 16.8.2022. Odkaz na Osvědčení a přílohu ZDE

Nová metoda na stanovení organokovových komplexů

Analytická laboratoř zprovoznila novou metodu na stanovování organokovových komplexů (jako např. alkyl deriváty rtuti) pomocí kationtové chromatografie spojené s ICP-MS detekcí. Do této skupiny látek patří například Trimerosal, který se používá jako fungicid nebo antimykotikum. Tyto látky jsou limitované například ve vakcínách a desinfekčních roztocích kontaktních čoček. Bližší informace: Laboratoř analytické chemie, fpuype@itczlin.cz, analyt@itczlin.cz

Stanovení schopnosti přemosťování trhlin

Laboratoř stavebních výrobků zprovoznila nové zkušební zařízení dle ČSN EN 1062-7 pro zkoušku „Stanovení schopnosti přemosťování trhlin“. Na tomto zařízení je schopna laboratoř zkoušet i další postupy, kterými se hodnotí vlastnosti povrchových úprav, tmelů a podobných stavebních materiálů, úplný výčet aplikovatelných norem je uveden v příloze tohoto sdělení. kontakt: rmikac@itczlin.cz

Volná pracovní místa

Hledáme vhodné kandidáty na pozice:

SAMOSTATNÝ ZKUŠEBNÍ TECHNIK PRO OBOR ELEKTRO

  • Požadujeme:
  • VŠ nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Řidičský průkaz skup. B
  • Znalost anglického jazyka
  • Technickou zručnost
  • Přesnost, pečlivost, všestrannost, aktivní přístup, ochota k práci navíc.
  • Výhodou:
  • Praxe v oboru elektrických měření
  • Praxe v oboru měřící techniky
  • Praxe v opravách elektronických měřících přístrojů
  • Hlubší znalosti PC techniky, automatizace měření, programování
  • Osvědčení - vyhláška 50/78Sb., min. § 6.
  • Náplň práce:
  • Provádění zkoušek elektrických přístrojů a zařízení
  • Zpracování zkušebních protokolů, výpočet nejistot měření
  • Činnost spojená s rozvojem laboratoře
  • Komunikace se zákazníky.
  • Nabízíme:
  • Zázemí významné české společnosti v oboru zkušebnictví, certifikace, kalibrace
  • Zajímavou činorodou práci, možnost uplatnění tvůrčích schopností
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborná školení, semináře.

Místo výkonu práce: Uherské Hradiště
Požadovaný nástup: dle možností, co nejdříve
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na mail: pvavraPostaitczlin.cz
Termín uzávěrky nabídek: 30.11.2017
Podrobné informace na tel:  +420 572 522 242, 737 203 192

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopisu dáváte společnosti Institut pro testování a certifikaci, a.s. souhlas s jejich zpracováním po dobu výběrového řízení za účelem získání zaměstnání v této společnosti. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Souhlas poskytujete na dobu nejdéle 1 roku a můžete ho kdykoliv odvolat.

Institut pro testování a certifikaci, a.s. si vyhrazuje právo ukončit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Aktualizováno: 12.10.2017

> Webdesign studio