Reklamní studio TAOX

Taox logo

reklamní studio

Studio TAOX je…

Digitální agentura která se specializuje na tvorbu webových stránek na míru. Dále se věnujeme veškerým marketingovým aktivitám které souvisejí s budováním moderních značek, zejména v online prostředí, ale i v klasickém - tradičním stylu jako tiskovny, firemní automobily a nebo takové triviality jako vizitky.


Značkové alkohol testery

Více jak 20 let, se věnujeme budování značek zastřešující prodej kvalitních alkohol testerů na českém trhu. Pokud jste slyšeli o značkách jako Alteon nebo Alcovisor, tak jsou to ty naše. Na E-Shopu ALKOHOL TESTER.CZ naleznete kvalitní a certifikované alkohol testery pro osobní a firemní použití. Testery které nabízíme, jsou námi prověřené máme s nimi léta zkušeností.


KUZA = Kufry a zavzadla

Další z našich dlouhodobých jsou webové stránky www.kufry-zavazadla.eu jsou specializovaným e-shopem zaměřeným na prodej cestovních zavazadel a doplňků. Nabízejí široký sortiment produktů značek Maletas Gladiator a Vogart, včetně kufrů různých velikostí, cestovních tašek, batohů Troop London a příslušenství, jako jsou obaly na kufry, visací zámky a organizéry. Na stránkách najdete podrobné informace o jednotlivých produktech, jejich vlastnostech, materiálech a doporučeném použití.

E-shop klade důraz na kvalitu, funkčnost a moderní design nabízených zavazadel, aby vyhověl potřebám všech cestovatelů, od víkendových výletníků po časté obchodní cestující. Díky přehlednému uspořádání a intuitivnímu uživatelskému rozhraní mohou zákazníci snadno najít a vybrat to nejlepší vybavení pro své cesty.


Plachty.as - koncovka .as sice neznamená akciovou společnost, ale kvalitu ano!

Samostatný a specializovaný projekt jsou i webové stránky www.plachty.as nabízejí komplexní služby v oblasti výroby a prodeje plachet. Specializují se na plachty pro různé účely, včetně jachet, člunů, přístřešků a zahradních pergol.

Kromě standardních řešení poskytují i individuální přístup a vyrábějí plachty na míru podle specifických požadavků zákazníků. Stránky prezentují širokou škálu produktů a služeb, doplněné podrobnými informacemi o materiálech, technologiích výroby a údržbě plachet. S důrazem na kvalitu, odolnost a funkčnost se společnost snaží uspokojit potřeby náročných zákazníků, kteří hledají spolehlivá a estetická řešení pro ochranu a zkrášlení svých prostor.


V-okno - plastová okna a dveře, prezentace tradičního výrobce!

Webové stránky firmy Vokno, jsou zaměřeny na prodej a instalaci oken a dveří. Nabízejí širokou škálu produktů zejména plastová okna, plastové dveře a hliníková okna a dveře, balkonových dveří a vstupních dveří. Společnost klade důraz na kvalitu, energetickou úspornost a moderní design svých produktů, aby uspokojila nároky jak rezidenčních, tak komerčních zákazníků. Na stránkách najdete podrobné informace o technických parametrech jednotlivých výrobků, možnostech jejich úprav na míru a službách spojených s profesionální montáží.

Kromě prodeje a instalace nabízí www.vokno.cz také poradenské služby, které zákazníkům pomáhají vybrat nejvhodnější řešení pro jejich konkrétní potřeby a podmínky. Díky profesionálnímu přístupu a komplexnímu servisu se společnost snaží zajistit maximální spokojenost svých klientů.


GSP Zborovice - precizní strojírenský podnik

Webové stránky www.gspzborovice.cz patří společnosti GSP - High Tech Saws, a.s., která se specializuje na výrobu a prodej průmyslových pilových nástrojů. Firma nabízí širokou škálu produktů, včetně kotoučových pilových listů, pásových pilových listů a pilových listů na kov, dřevo a další materiály. Společnost je známá pro své inovativní přístupy a použití nejmodernějších technologií ve výrobě, což zajišťuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost jejich nástrojů.

Na webu jsou k dispozici detailní informace o jednotlivých produktech, jejich technických parametrech a možnostech použití. Kromě standardních produktů nabízí GSP také zakázkovou výrobu pilových listů podle specifických požadavků zákazníků.

Důraz klademe také na anglickou prezentaci “slitting saw


To všechno, jsou jen fragmenty referencí studia TAOX. Celkové shrnutí najdete na www.taox.cz, anebo nechcete nám rovnou napsat? Pak můžete na taox@taox.cz nabeo zavolat na +420 723 013 551