Česky | English | Deutsch | Polski | По-русски | 中文 | 한국어 | Hrvatski | Türkie | ไทย |
ITC
Slavnostní večer Rady kvality České republiky 2018

Dne 27.11.2018 proběhl ve Španělském sále Pražského hradu Slavnostní večer Rady kvality České republiky 2018. Institut pro testování a certifikaci, a.s. jako správce značek "Bezpečné hračky“ a  "ITC certifikovaná kvalita“ předal prostřednictvím generálního ředitele Mgr. Jiřího Heše ocenění společnostem Tescoma, s.r.o. za výrobek "Konvice MONTE CARLO“ a Fatra a.s. za výrobek "Podložka s hrazdou pro miminka“. Oceněným společnostem gratulujeme.

veletrh BAU 2019

Vážení obchodní přátelé, zveme Vás k návštěvě naší expozice na mezinárodním stavebním veletrhu BAU 2019, který se uskuteční v termínu 14. 1. –19. 1. 2019 v Mnichově. Spolu s agenturou pro podporu exportu Czech Trade se těšíme na vaši návštěvu v hale A2 na stánku č. 423.

Bližší informace poskytne Ing. Barbora Hájková, e-mail: bhajkova@itczlin.cz.

Nový plynový chromatograf v laboratoři analytické chemie

V srpnu tohoto roku laboratoř analytické chemie pořídila a zprovoznila nový plynový chromatograf s hmotnostní detekcí Shimadzu GCMS-QP2020, vybavený termální desorpcí TD-30, který je v laboratoři používán pro analýzy emisí organických látek.

Nový generální ředitel

Oznámení o změně ve vedení společnosti.

Novým generálním ředitelem společnosti Institut pro testování a certifikaci, a.s. byl ke dni 01.09.2018 jmenován pan Mgr. Jiří Heš.

Pan RNDr. Radomír Čevelík zůstává nadále v pozici místopředsedy představenstva.

Nový postup analýzy ftalátů užívání dle požadavků americké agentury CPSC

Analytická laboratoř ITC akreditovala v červnu 2018 nový postup analýzy ftalátů v předmětech běžného užívání dle požadavků americké agentury CPSC (Consumer Product Safety Commission) č. CPSC-CH-C1001-09.4, která vstoupila v platnost k datu 25.4.2018 a nahradila starý postup č. CPSC-CH-C1001-09.3.

Více informací o testování ftalátů ve výrobcích běžného užívání na webových stránkách CPSC zde.

Volná pracovní místa

Hledáme vhodné kandidáty na pozice:

PŘIJMEME KALIBRAČNÍHO TECHNIKA S PERSPEKTIVOU NA FUNKCI VEDOUCÍHO ODLOUČENÉHO PRACOVIŠTĚ

  • Náplň práce kalibračního technika:
  • Kalibrace přístrojů a zařízení pro měření teploty a tlaku.
  • Provádění měření u zákazníka.
  • Zpracování kalibračních listů.
  • Příjem a výdej měřidel kalibrovaných měřidel a související činnosti, včetně péče o zákazníky.
  • Náplň vedoucího samostatného pracoviště (navíc):
  • Organizace práce v laboratoři Brno a celkové zabezpečení činnosti pracoviště.
  • Přezkoumávání objednávek a zodpovědnost za realizaci určených zakázek.
  • Tvorba a posílání nabídek/poptávek.
  • Marketingové aktivity se zaměřením na přímý kontakt se zákazníkem.
  • Požadovaná kvalifikace:
  • SŠ/VŠ technického směru (přednostně elektro, strojní).
  • Řidičský průkaz skup. B.
  • Znalost technické angličtiny (alespoň pasivně), další jazyk výhodou.
  • Další požadavky:
  • MS EXCEL na střední uživatelské úrovni, WORD, OUTLOOK na základní úrovni.
  • Přesnost, pečlivost, důslednost, všestrannost, aktivní přístup, časová flexibilita.
  • Výhodou:
  • Zkoušky odborné způsobilosti u ČMI nebo ČMS, praxe v oboru metrologie.
  • Praxe v opravách, seřizování a nastavování  přístrojů a měřidel.
  • Osvědčení - vyhláška 50/78Sb., (min. § 5).
  • Širší přehled o problematice kalibrací a měřící techniky.
  • Nabízíme:
  • Zázemí významné české společnosti v oboru zkušebnictví, certifikace a metrologie.
  • Zajímavou, různorodou práci, možnost uplatnění tvůrčích schopností.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Odborná školení, semináře.

Místo výkonu práce: Brno
Nástup: co nejdříve
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ptravnicekPostaitczlin.cz, mnetopilPostaitczlin.cz
Termín uzávěrky nabídek: 14.12.2018
Podrobné informace na tel:  +420 734 796 980 (737 367 761)

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopisu dáváte společnosti Institut pro testování a certifikaci, a.s. souhlas s jejich zpracováním po dobu výběrového řízení za účelem získání zaměstnání v této společnosti. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Souhlas poskytujete na dobu nejdéle 1 roku a můžete ho kdykoliv odvolat.

Institut pro testování a certifikaci, a.s. si vyhrazuje právo ukončit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Aktualizováno: 20.11.2018

Webdesign studio